Nowości książkowe – październik 2021 -Cz. 1

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami książkowymi, które są już dostępne dla naszych Czytelników. Oferujemy tytuły m.in. z literatury pięknej, popularnonaukowej. Wśród bogatej oferty na październik, są książki dla najmłodszych czytelników. Zapraszamy do biblioteki i wypożyczeń.

Okładka książki o tytule "1 września : dzień, w którym zatrzymał się świat"11 września : dzień, w którym zatrzymał się świat / Mitchell Zuckoff ; przełożyli Adrian Stachowski i Paulina Surniak. – Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, copyright 2021.
Nr inw. K9 : 34365
12 ważnych opowieści : polscy autorzy o wartościach dla dzieci / ilustracje Elżbieta Kidacka ; [redakcja Agata Mikołajczak-Bąk]. – Poznań : Publicat. Centrum Edukacji Dziecięcej, copyright 2017.
Nr inw. K9 : 34366
Okładka książki o tytule "Anna : gorzki smak miodu"Anna : gorzki smak miodu / Wioletta Sawicka. – Warszawa : Prószyński i S-ka, 2021.
Nr inw. K9 : 34367
Okładka książki o tytule "Bezpieczeństwo w chmurze : przewodnik po projektowaniu i wdrażaniu zabezpieczeń"Bezpieczeństwo w chmurze : przewodnik po projektowaniu i wdrażaniu zabezpieczeń / Chris Dotson ; [przekład Piotr Fabijańczyk]. – Wydanie I. – Warszawa : PWN, 2020.
Nr inw. K9 : 34368
Okładka książki o tytule "Biblioteki publiczne w kryzysie : doświadczenie pierwszego etapu pandemii"Biblioteki publiczne w kryzysie : doświadczenie pierwszego etapu pandemii / Małgorzata Kisilowska. – Wydanie I. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, 2021.
Nr inw. K9 : 34369
Okładka ksiązki o tytule "Czerwona kartka dla Sprężyny"Czerwona kartka dla Sprężyny / Jacek Podsiadło. – Warszawa : Nasza Księgarnia, 2020.
Nr inw. K9 : 34370 ; 34371
Okładka książki o tytule "Dlaczego się szczepimy : wirusy, bakterie i epidemie"Dlaczego się szczepimy : wirusy, bakterie i epidemie / Ewa Krawczyk ; ilustracje Andrzej Rysuje. – Wydanie I. – Warszawa : Wydawnictwo Krytyki Politycznej, 2021.
Nr inw. K9 : 34372
Okładka książki o tytule "Droga do domu:Droga do domu / Bobbie Pyron ; przełożyła Anna Pajek. – Wydanie 2. – Warszawa : Bis, 2018.
Nr inw. K9 : 34373
Okładka książki o tytule "Ekonomiczno-społeczne uwarunkowania konsumpcji kultury wysokiej na przykładzie województwa zachodniopomorskiego"Ekonomiczno-społeczne uwarunkowania konsumpcji kultury wysokiej na przykładzie województwa zachodniopomorskiego / Wioletta Małgorzata Florczak. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2020.
Nr inw. K9 : 34374
Okładka książki o tytule "Historia Węgier"Historia Węgier / Ignác Romsics ; [tłumaczenie Agnieszka Barszczewska, Szymon Brzeziński, Maciej Sagata ; redakcja merytoryczna János Tischler]. – Poznań : Media Rodzina, copyright 2018.
Nr inw. K9 : 34375
Okładka ksiązki o tytule "Jesteś ważny, Pinku! : książka o poczuciu własnej wartości : dla dzieci i dla rodziców trochę też"Jesteś ważny, Pinku! : książka o poczuciu własnej wartości : dla dzieci i dla rodziców trochę też / Ula Młodnicka ; [ilustracje:] Agnieszka Waligóra. – Gliwice : Helion SA, copyright 2020.
Nr inw. K9 : 34376
Okładka książki o tytule "Historia Warszawy"Historia Warszawy / Marian M. Drozdowski, Andrzej Sołtan, Andrzej Zahorski. – Wydanie 6 poprawione i uzupełnione. – Warszawa : Oficyna Wydawnicza Aspra-JR : Bellona, 2017.
Nr inw. K9 : 34377
Okładka książki o tytule "Kicia Kocia : zima"Kicia Kocia : zima / napisała i zilustrowała Anita Głowińska. – Poznań : Media Rodzina, 2019.
Nr inw. K9 : 34378
Okładka książki o tytule "Kobiety '44 : prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie"Kobiety ’44 : prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie / Agnieszka Cubała. – Warszawa : Prószyński Media, 2020.
Nr inw. K9 : 34379

Okładka książki o tytule "Kraj niespokojnego poranka"Kraj niespokojnego poranka : pamięć i bunt w Korei Południowej / Roman Husarski. – Wydanie I. – Wołowiec : Wydawnictwo Czarne, 2021.
Nr inw. K9 : 34380
Okładka książki o tytule "Kształcenie geometryczne w systemie pedagogicznym Marii Montessori : materiały rozwojowe i propozycje rozwiązań metodycznych"Kształcenie geometryczne w systemie pedagogicznym Marii Montessori : materiały rozwojowe i propozycje rozwiązań metodycznych / Sabina Guz. – Lublin : Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, 2020.
Nr inw. K9 : 34381
Okładka książki o tytule "Listy / Joanna Beretta Molla i Piotr Molla"Listy / Joanna Beretta Molla i Piotr Molla ; pod red. Elio Guerriero ; [tł. Katarzyna Kubis]. – Kraków : Dom Wydawniczy „Rafael”, cop. 2013.
Nr inw. K9 : 34382
Mamo, a dlaczego? / Monika Krauze ; rysunki Tomasz Samojlik. – Warszawa : Multico Oficyna Wydawnicza, 2020.
Nr inw. K9 : 34383
Okładka książki o tytule "Mitologia współczesna"Mitologia współczesna / Marcin Napiórkowski. – Wydanie 2. zmienione, rozszerzone. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, copyright 2018.
Nr inw. K9 : 34384
Okładka książki o tytule "Miłość a pedagogika"Miłość a pedagogika / redakcja naukowa Krzysztof Kamiński. – Wydanie I. – Warszawa : Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, 2020.
Nr inw. K9 : 34385
Mobilna biblioteka / pod redakcją Mai Wojciechowskiej. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, 2021.
Nr inw. K9 : 34386
Okładka książki o tytule "Na zawsze, ale z przerwą"Na zawsze, ale z przerwą / Taylor Jenkis Reid ; przełożyła Agnieszka Kalus. – Poznań : Czwarta Strona – Grupa Wydawnictwa Poznańskiego, copyright 2020.
Nr inw. K9 : 34387
Nie jestem twoją mamą / Marianne Dubuc ; przełożyła Justyna Bednarek. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Wytwórnia, 2021.
Nr inw. K9 : 34388
Okładka ksiązki o tytule "Odsiecz z nieba : prymas Wyszyński wobec rewolucji"Odsiecz z nieba : prymas Wyszyński wobec rewolucji / Grzegorz Kucharczyk. – Wydanie I. – Kraków : Biały Kruk, 2021.
Nr inw. K9 : 34389

Źródło i autor grafiki : Freepik.pl