Nowości książkowe – listopad 2021 – Część 2

Zapraszamy do wypożyczeń nowości książkowych, które pojawiły się w naszej bibliotece. Zamówienie można już składać online przez katalog INTEGRO dostępny na stronie internetowej biblioteki.

Okładka książki o tytule Geografia repetytorium szkoła podstawowaGeografia : szkoła podstawowa / autor: Krystyna Duplaga. – Kraków : Greg Wydawnictwo Edukacyjne, [2020].
Nr inw. K9 : 34434
Okładka książki o tytule Romeo i Julia
Romeo i Julia / William Szekspir ; [przełożył Józef Paszkowski ; autorzy opracowania Wojciech Rzehak, Mirosława Muniak ; ilustracje Jonasz Porywczy]. – Wydanie 3. poprawione. – Kraków : Wydawnictwo Greg, copyright 2017.
Nr inw. K9 : 34435 ; 34436

Smart consumer : satysfakcja konsumenta w systemie zarządzania logistyką zwrotną
w gospodarce odpadami komunalnymi / Wojciech Lutek, Jarosław Banaś, Zbigniew Pastuszak. – Lublin : Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, 2020.
Nr inw. K9 : 34437
Okładka książki o tytule Spokój emocjonalny
Spokój emocjonalny / Bernardo Stamateas ; przekład Barbara Sławomirska. – Warszawa : Bellona, copyright 2021.
Nr inw. K9 : 34438
Okładka książki o tytule 24.	Usługi teleinformatyczne administracji publicznej
Usługi teleinformatyczne administracji publicznej / Marian Kowalewski. – Warszawa : Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, 2019.
Nr inw. K9 : 34439
Okładka książki o tytule Uwarunkowania rozwoju banków hipotecznych w Polsce
Uwarunkowania rozwoju banków hipotecznych w Polsce / Ewa Gorlecka-Łabiak. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2020.
Nr inw. K9 : 34440
Okładka książki o tytule Wielki rybak
Wielki Rybak / Lloyd C. Douglas ; przełożyła Zofia Kierszys. – Wydanie XXI. – Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 2020.
Nr inw. K9 : 34441
Okładka książki o tytule Zachowania ryzykowne i problemowe młodzieży
Zachowania ryzykowne i problemowe młodzieży : uwarunkowania psychospołeczne i rola aktywności wolnoczasowej / Magdalena Chęć. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, copyright 2020.
Nr inw. K9 : 34442
Okładka książki o tytule Chirurgia
Chirurgia / red. Dominik Sieroń, Mieszko Norbert Opiłka ; aut. Mieszko Norbert Opiłka. – Wydanie 2. – Wrocław : Edra Urban & Partner, cop. 2016.
Nr inw. K9 : 34443
Okładka książki o tytuOkładka książki o tytule Design thinking dla edukatorów
Design thinking dla edukatorów / Piotr Grocholiński, Monika Just, Małgorzata Kołodziejczyk, Beata Michalska-Dominiak, Agnieszka Michalska-Żyła. – Wydanie I. – Łódź : Wydawnictwo Uniwersyetu Łódzkiego, 2021.
Nr inw. K9 : 34444
Okładka książki o tytule Diagnostyka bakteriologiczna
Diagnostyka bakteriologiczna / redakcja naukowa Eligia M. Szewczyk. – Wydanie 3. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2019.
Nr inw. K9 : 34445
Okładka książki o tytule Odprawa posłów greckich
Odprawa posłów greckich / Jan Kochanowski. – Kraków : Wydawnictwo Greg, 2021.
Nr inw. K9 : 34446
Okładka książki o tytule Pedagog w klasie scenariusz zajęć na różne okazje część druga
Pedagog w klasie : scenariusze zajęć na różne okazje. Cz. 2, Nowe scenariusze i karty pracy – do wykorzystania również w pracy zdalnej / [autorzy: Anna Kiełczewska, Małgorzata Swędrowska, Agnieszka Małkowska-Szkutnik, Grażyna Pazura, Natalia Perek, Katarzyna Topolska]. – Warszawa : Wiedza i Praktyka sp. z o.o., copyright 2021.
Nr inw. K9 : 34447
Okładka książki o tytule Psychologia i życie
Psychologia i życie / Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig ; redakcja naukowa polskiego wydania Maria Materska ; tłumaczenie Ewa Czerniawska [et al.]. – Wydanie 4., 10 dodruk. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2021.
Nr inw. K9 : 34448
Okładka książki o tytule Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej.  Karty pracy
Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej : karty pracy /  Agnieszka Kołodziej, Emilia Klimiuk.- Wydanie I. – Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2021.
Nr inw. K9 : 34449
Okładka książki o tytule Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej. Program zajęć
Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej : program zajęć / Agnieszka Kołodziej. – Wydanie I. – Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2021.
Nr inw. K9 : 34450
Okładka książki o tytule Scenariusze zajęć z zkresu rozwoju kompetencji emocjonalnych i komunikacyjnych dzieci i młodzieży w szkole podstawowej
Scenariusze zajęć z zakresu rozwoju kompetencji emocjonalnych i komunikacyjnych dzieci i młodzieży w szkole podstawowej / Magdalena Wegner-Jezierska ; [ilustracje: Dawid Żabiński]. – Wydanie I. – Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2020.
Nr inw. K9 : 34451
Okładka książki o tytule Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci
Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci : karty terapeutyczne i karty pracy / Agnieszka Lasota. – Warszawa : Difin, 2021.
Nr inw. K9 : 34452
Okładka książki o tytule Zaburzenia okresu dzieciństwa i adolescencji : techniki terapeutyczne dla profesjonalistów  i rodziców
i rodziców / Philip C. Kendall ; przekład Joanna Kowalczewska. – Sopot : Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2021.
Nr inw. K9 : 34453 ; 34454