Nowości książkowe – maj 2022

Zapraszamy do wypożyczeń nowości książkowych, które pojawiły się w naszej bibliotece. Zamówienie można już składać online przez katalog INTEGRO dostępny na stronie internetowej biblioteki.

Ciekawski George w bibliotece / Margret i H. A. Rey ; ilustracje wykonane w stylu H. A. Reya przez Marthę Weston ; przekład Anna Kozanecka. – Wydanie II. – Warszawa : Wydawnictwo MODO, 2022.
Nr inw. K9 : 34812
Wizyta w bibliotece / [aut.] Clémence Masteau, [il.] Caroline Modeste ; [tł. Elżbieta Krzak-Ćwiertnia]. – Bielsko-Biała : Wydawnictwo Debit, cop. 2016.
Nr inw. K9 : 34813
Okładka książki o tytule Córka generałaCórka generała / Magdalena Witkiewicz. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Skarpa Warszawska, 2022.
Nr inw. K9 : 34814
Okładka książki o tytule Depresja : terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży Depresja : terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży / Chrissie Verduyn, Julia Rogers, Alison Wood ; przekład Mateusz Jastrzębski. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2022.
Nr inw. K9 : 34815
Ekologia dla najmłodszych : dzień z życia ekologicznej rodziny / Lidia Rekosz-Domagała ; ilustracje: Piotr Brydak. – Ożarów Mazowiecki : Wydawnictwo Olesiejuk, © 2021.
Nr inw. K9 : 34816
Ewangelia bez granic! : jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości / Nick Vujicic ; [przekład: Laura Bigaj]. – [Wrocław] : [Aetos Media Sp. z o.o.], [2018].
Nr inw. K9 : 34817
Gdy zapadnie noc : kto pracuje, kiedy śpimy / napisała Polly Faber ; zilustrowała Harriet Hobday ; przełożyła Karolina Post-Paśko. – Wydanie I. – Warszawa : Wilga, 2022.
Nr inw. K9 : 34818
Okładka książki o tytule Grupy zróżnicowane w edukacji z perspektywy pedagogiki i pedagogiki specjalnej Grupy zróżnicowane w edukacji z perspektywy pedagogiki i pedagogiki specjalnej / redakcja naukowa Beata Jachimczak. – Wydanie I. – Poznań : Wydawnictwo Naukowe UAM, 2021.
Nr inw. K9 : 34819
Okładka książki o tytule Handel rolno-żywnościowy krajów Unii Europejskiej w warunkach współpracy transatlantyckiej Handel rolno-żywnościowy krajów Unii Europejskiej w warunkach współpracy transatlantyckiej / Karolina Pawlak. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe Scholar, 2021.
Nr inw. K9 : 34820
Okładka książki o tytule Historia bez cenzury. 4, Średniowiecze bez trzymanki Historia bez cenzury. 4, Średniowiecze bez trzymanki / Wojciech Drewniak. – Kraków : HBC, 2019.
Nr inw. K9 : 34821
Okładka książki o tytule Instytucja zajęcia stanowiska jako forma współdziałania w stanowieniu i stosowaniu prawa Instytucja zajęcia stanowiska jako forma współdziałania w stanowieniu i stosowaniu prawa / Lucyna Staniszewska. – Wydanie I, stan prawny na 31 grudnia 2021 r. – Poznań : Wydawnictwo Naukowe UAM, 2022.
Nr inw. K9 : 34822
Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! / Waldemar Cichoń ; ilustrowała Magdalena Nowacka-Kolano. – Wydanie IV. – Tychy : Wydawnictwo Żwakowskie, 2019.
Nr inw. K9 : 34823
Okładka książki o tytule Kłopoty Tymona : historyjki społeczne o tym, jak się zachować w różnych sytuacjach życia codziennego Kłopoty Tymona : historyjki społeczne o tym, jak się zachować w różnych sytuacjach życia codziennego / Magdalena Gut. – Wydanie IV. – Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia – Grupa Wydawnicza Harmonia, 2020.
Nr inw. K9 : 34824
Okładka książki o tytule Metody i techniki pracy z osobami bezrobotnymi, z niepełnosprawnościami, z osobami z zaburzeniami psychicznymi Metody i techniki pracy z osobami bezrobotnymi, z niepełnosprawnościami, z osobami z zaburzeniami psychicznymi / redakcja naukowa Ewa Grudziewska ; [autorzy Ewa Grudziewska, Agnieszka Kos, Katarzyna M. Stanek, Monika Zima-Parjaszewska]. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2022.
Nr inw. K9 : 34825
Okładka książki o tytule Metody i techniki pracy z osobami starszymi, z osobami z chorobami otępiennymi i ich rodzinami Metody i techniki pracy z osobami starszymi, z osobami z chorobami otępiennymi i ich rodzinami / redakcja naukowa Ewa Grudziewska ; [autorzy Katarzyna Ziomek-Michalak, Arkadiusz Korycki]. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2022.
Nr inw. K9 : 34826
Okładka książki o tytule Weterynarz z Lipowej Kliniki Weterynarz z Lipowej Kliniki / Aniela Cholewińska-Szkolik ; ilustracje Agnieszka Filipowska. – Wydanie IX. – Warszawa : Zielona Sowa, copyright 2021.
Nr inw. K9 : 34827
Okładka książki o tytule Maria Skłodowska-Curie Maria Skłodowska-Curie / [tekst Lluís Cugota ; il. Luisa Vera] ; przeł. Anna Marta Jęczmyk. – Poznań : Harbor Point Media Rodzina, cop. 2008.
Nr inw. K9 : 34828
Obrazkowe zgadywanki / [ilustracje Tiago Americo ; tłumaczenie Michał Goreń]. – Ożarów Mazowiecki : Wydawnictwo Olesiejuk, copyright 2018.
Nr inw. K9 : 34829
Poradnik młodego ekologa / [tekst Agnieszka Nożyńska-Demianiuk ; ilustracje Janusz Baszczak]. – Poznań : Wydawnictwo IBIS, 2019.
Nr inw. K9 : 34830
Poradnik młodych ratowników Ziemi / Tomasz Samojlik ; [ilustracje: Tomasz Samojlik]. – Wydanie I. – Warszawa : PWN, 2021.
Nr inw. K9 : 34831