Nowości – wrzesień 2022

Szanowni Czytelnicy, z przyjemnością informujemy, że wraz z nowym rokiem szkolnym 2022/2023 na bibliotecznych półkach pojawiło się 20 nowych książek. Zapraszamy do biblioteki i wypożyczeń.

Okładka książki o tytule  	Akademia arteterapii - od praktyków dla praktykówAkademia arteterapii – od praktyków dla praktyków : podręcznik arteterapii wraz ze scenariuszami zajęć / Anna Sikorska, Katarzyna Góralczyk, Monika Ostrowska-Cichy, Anna Wangin Dmyterko. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2022.
Nr inw. K9 : 35087
Okładka książki o tytule Choroby wewnętrzne : przypadki kliniczne Choroby wewnętrzne : przypadki kliniczne / redakcja naukowa Wiesława B. Duda-Król, Marcin Wełnicki, Artur Mamcarz. – Warszawa : PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2019.
Nr inw. K9 : 35088
Okładka książki o tytule Edukacja domowa dzieci w spektrum autyzmu Edukacja domowa dzieci w spektrum autyzmu : nastaw się na sukces / Wendela Whitcomb Marsh, Siobhan Marsh ; przekład Juliusz Okuniewski. – Wydanie I. – Gdańsk : Grupa Wydawnicza Harmonia. Harmonia Universalis, 2022.
Nr inw. K9 : 35089
Okładka książki o tytule Horyzonty pedeutologii Horyzonty pedeutologii / Jarosław Michalski. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2021.
Nr inw. K9 : 35090
Okładka książki o tytule Kobiety, których nie ma : bezdomność kobiet w Polsce Kobiety, których nie ma : bezdomność kobiet w Polsce / Sylwia Góra. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Wydawnictwo Marginesy, 2022.
Nr inw. K9 : 35091
Okładka książki o tytule Małgorzata Walewska : pierwsza dama polskiej opery : moja twarz brzmi znajomoMałgorzata Walewska : pierwsza dama polskiej opery : moja twarz brzmi znajomo / rozmawia Agata Ubysz. – Wydanie I. – Kraków : Znak Horyzont, 2022.
Nr inw. K9 : 35092
Okładka książki o tytule Nadchodzi III wojna światowa : czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? Nadchodzi III wojna światowa : czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? / Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz. – Wydanie I (dodruk). – Poznań : Dom Wydawniczy Rebis, 2022.
Nr inw. K9 : 35093
OKładka książki o tytule Nauka, zabawa i spotkania w bibliotece : sprawdzone sposoby, jak przyciągnąć czytelnika w różnym wieku Nauka, zabawa i spotkania w bibliotece : sprawdzone sposoby, jak przyciągnąć czytelnika w różnym wieku / Autorzy Małgorzata Bykowska, Małgorzata Celuch, Izabela Gawrych, Anna Góra, Anna Kiełczewska, Mariusz Kusion, Maciej Lipka, Paweł Marchel, Barbara Sikora, Elżbieta Stanicka, Elżbieta Wasiak. – Warszawa : Wiedza i Praktyka, 2022.
Nr inw. K9 : 35094
Okładka książki o tytule Oczyszczanie wody. T. 1, Zasoby, wymagania, oceny jakości i monitoringOczyszczanie wody. T. 1, Zasoby, wymagania, oceny jakości i monitoring / Apolinary L. Kowal, Maria Świderska-Bróż, Małgorzata Wolska. – Wydanie VII (dwutomowe). – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN SA, 2022.
Nr inw. K9 : 35095
Okładka książki o tytule Podstawy pedagogiki religiiPodstawy pedagogiki religii / Zbigniew Marek SJ. – Kraków : Wydawnictwo Naukowe Akademii Ignatianum, 2022.
Nr inw. K9 : 35096
OKładka książki o tytule 11. Poprzez zabawę poznajemy prawdy wiary : nowe pomysły dla animatorów i katechetówPoprzez zabawę poznajemy prawdy wiary : nowe pomysły dla animatorów i katechetów / Alda Maria Lusuardi ; [przekł. z jęz. wł. Dariusz Chodyniecki]. – Kielce : Wydawnictwo Jedność, cop. 2013.
Nr inw. K9 : 35097
OKładka książki o tytule Reforma wymiaru sprawiedliwościReforma wymiaru sprawiedliwości / Andrzej Marian Świątkowski. – Kraków : Wydawnictwo Naukowe Akademii Ignatianum w Krakowie, 2022.
Nr inw. K9 : 35098
OKłądka książki o tytule STEAM-owe przedszkoleSTEAM-owe przedszkole / Marlena Plebańska, Aleksandra Szyller. – Wydanie pierwsze. – Warszawa : Difin, 2021.
Nr inw. K9 : 35099
OKładka książki o tytule Skradzione latoSkradzione lato / Grażyna Jeromin-Gałuszka. – Warszawa : Prószyński i S-ka – Prószyński Media, 2022.
Nr inw. K9 : 35100
Okładka książki o tytule Szklane ptaki : opowieść o miłościach Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoSzklane ptaki : opowieść o miłościach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego / Katarzyna Zyskowska. – Wydanie I. – Kraków : Znak Litera Nova, 2022.
Nr inw. K9 : 35101
OKładka książki o tytule Szkoła lusterSzkoła luster / Ewa Stachniak ; przekład autoryzowany z języka angielskiego Ewa Rajewska. – Wydanie I. – Kraków : Znak Litera Nova, 2022.
Nr inw. K9 : 35102
Okładka książki o tytule Mimo twoich kłamstwMimo twoich kłamstw / Agata Przybyłek. – Poznań : Czwarta Strona, copyright © 2021.
Nr inw. K9 : 35103
Okładka książki o tytule Od pierwszych słówOd pierwszych słów / Agata Przybyłek. – Poznań : Czwarta Strona, copyright 2021.
Nr inw. K9 : 35104
Okładka książki o tytule Zagadki dla DzieciZagadki dla dzieci : chcesz znać odpowiedź? Rusz głową! / Grzegorz Strzeboński. – Wydanie III. – Kraków : Wydawnictwo Greg, 2022.
Nr inw. K9 : 35105
OKładka książki o tytule Zdrowie psychiczne : współczesne zagrożenia i możliwości wzmacniania Zdrowie psychiczne : współczesne zagrożenia i możliwości wzmacniania / Ewa Wilczek-Rużyczka, Magdalena Kwak. – Wydanie I. – Warszawa : PZWL, 2022.
Nr inw. K9 : 35106