Nowości książkowe w zbiorach biblioteki

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi już w ofercie naszej biblioteki.

Aspergirls : siła kobiet z zespołem Aspergera / Rudy Simone ; przekład Juliusz Okuniewski. – Gdańsk : Harmonia Universalis, 2016.
Nr inw. K9 : 35132
Okładka książki o tytule Aspergirls : siła kobiet z zespołem Aspergera
Okładka ksiązki o tytule Co powinieneś wiedzieć o swoim dzieckuCo powinieneś wiedzieć o swoim dziecku / Maria Montessori ; przekład Olga Siara ; redakcja naukowa polskiego wydania Sylwia Camarda. – Wydanie I. – Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN : we współpracy z Association Montessori Internationale, 2020.
Nr inw. K9 : 35133
/ Maria Montessori ; przekład Luiza Krolczuk-Wyganowska ; redakcja naukowa polskiego wydania Sylwia Camarda. – Wydanie I. – Warszawa : PWN ; Amsterdam : we współpracy z Association Montessori Internationale ; [Poznań] : we współpracy z Fundacją Villa Montessori, 2020.
Nr inw. K9 : 35137
Okładka książki o tytule Nie tylko schemat : praktyka systemowej terapii rodzinNie tylko schemat : praktyka systemowej terapii rodzin / Szymon Chrząstowski. – Wydanie drugie, (pierwsze wydanie w WN PWN). – Warszawa : PWN, 2022.
Nr inw. K9 : 35142
Rozwój dziecka z autyzmem : ćwiczeń, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć potrzebne umiejętności i w pełni wykorzystać własny potencjał / Katie Cook ; ilustracje: Cleonique Hilsaca ; przekład: Sylwia Pikiel. – Wydanie pierwsze w języku polskim 2022 rok. – Sopot : GWP, 2022.
Nr inw. K9 : 35150
Okładka książki o tytule Rozwój dziecka z autyzmem : ćwiczeń, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć potrzebne umiejętności i w pełni wykorzystać własny potencjał
Okładka książki o tytule Pedagogika homo amans : inspiracje modele perspektywyPedagogika homo amans : inspiracje modele perspektywy / redakcja naukowa Ewa Lewandowska-Tarasiuk, Jan Łazarczyk, Bogusław Śliwerski. – Warszawa : Difin, 2022.
Nr inw. K9 : 35145