Zakończenie edukacyjnego projektu czytelniczego

Dnia 13 czerwca 2023 r. uroczyście zakończyliśmy rozpoczęty we wrześniu 2022 r. edukacyjny projekt czytelniczy pt. „Zaprzyjaźnij się z książką”. Adresatami projektu były dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Zwoleniu, oraz ich rodzice. Głównym  jego celem była promocja biblioteki pedagogicznej, literatury i czytelnictwa wśród dzieci przedszkolnych.

Z tej okazji dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Zwoleniu, wraz z opiekunkami, odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczna w  Zwoleniu.

Podczas wizyty wyświetlona została prezentacja multimedialna dzięki której przedszkolaki mogły przypomnieć sobie wszystkie działania w których uczestniczyli podczas projektu.

Przedszkolaki miały okazję obejrzeć wystawę Międzynarodowego Biennale Grafiki dzieci i Młodzieży – przygotowanej przez Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

Na koniec nauczyciele bibliotekarze podziękowali wszystkim uczestnikom projektu.

OPRACOWAŁ: GRZEGORZ KACZMARSKI – nauczyciel bibliotekarz BP Radom Filia Zwoleń