Zaprzyjaźnij się z książką. Projekt edukacyjny zakończony

Dnia 23 czerwca 2023 r. w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Zwoleniu miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 oraz pożegnanie starszaków pt „Żegnaj przedszkole”. Podczas spotkania nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu Filia w Zwoleniu podziękował Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom wychowania przedszkolnego wraz z ich wychowankami za udział w edukacyjnym projekcie czytelniczym pt. „Zaprzyjaźnij się z książką”. Głównym jego celem była promocja biblioteki pedagogicznej, literatury i czytelnictwa wśród dzieci przedszkolnych.

Oprac.: Grzegorz Kaczmarski – nauczyciel bibliotekarz BP Radom Filia Zwoleń

Podziękowanie dla Publicznego Przedszkola Nr 1 w Zwoleniu za udział w edukacyjnym projekcie czytelniczym pt. Zaprzyjaźnij się z książką.