Zaproszenie dla nauczycieli bibliotekarzy na SWIS – DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻKI

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Zwoleniu zaprasza nauczycieli bibliotekarzy w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia na warsztaty tworzenia małych form przestrzennych ze starych książek pt. „DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻEK – czyli jak zaczarować książę na nowo”.
Nauczycielu, jeśli masz twórczy zapał by przeobrazić zapomniane już nieco egzemplarze książek
w piękne papierowe rzeźby, zapraszamy na spotkanie. Poprowadzi je Pani Anna Swend – pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu i wolontariuszka radomskiej świetlicy „Pod Dobrym Aniołem”.

Termin: 13 grudnia 2023 r.

Godzina: 10.00 – 12.00

Miejsce: Biblioteka Szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu,
                 ul. Ludowa 35

Zgłoszenia telefoniczne: 48 676 20 72 – Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Zwoleniu.