Wystawa DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻKI

Zapraszamy obejrzenia wystawy pt. „DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻKI – czyli jak zaczarować książkę na nowo”, na której prezentowane są małe formy przestrzenne z książek wykonane metodą bookfolding`u (z ang. book – książka, fold – zginać, składać) przez Panią Annę Swend – pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu oraz wolontariuszki radomskiej świetlicy „Pod Dobrym Aniołem”. Poszczególne prace są dowodem na to, że starą książkę nie koniecznie trzeba oddawać na makulaturę – można podarować jej drugie życie.

Wystawę można oglądać do końca grudnia 2023 roku od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy.

„DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻKI – czyli jak zaczarować książkę na nowo” - wystawa prac Pani Anny Swend