ASTRA inspiruje – bezpłatne warsztaty

𝗣𝗲𝗱𝗮𝗴𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗸𝗮 𝘄 𝗥𝗮𝗱𝗼𝗺𝗶𝘂 𝗙𝗶𝗹𝗶𝗮 𝘄 𝗭𝘄𝗼𝗹𝗲𝗻𝗶𝘂 oraz 𝗙𝗜𝗥𝗠𝗔 𝗔𝗦𝗧𝗥𝗔 𝗦.𝗔. zapraszają nauczycieli szkół podstawowych oraz przedszkoli, pracowników świetlic oraz bibliotek, pracowników domów kultury i innych ośrodków rekreacyjno-kulturowych dla dzieci, a także instruktorów warsztatów terapii zajęciowej na 𝗯𝗲𝘇𝗽ł𝗮𝘁𝗻𝗲 warsztaty plastyczne „𝗔𝗦𝗧𝗥𝗔 𝗜𝗡𝗦𝗣𝗜𝗥𝗨𝗝𝗘”.

Podczas 𝗱𝘄𝘂𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗻𝗲𝗴𝗼 spotkania zostaną zaprezentowane różnorodne techniki plastyczne z wykorzystaniem wybranych produktów Firmy ASTRA S.A.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat ukończenia warsztatów, drukowany przewodnik oraz upominek w postaci materiałów plastycznych marki ASTRA.

𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝘆 odbędą się 𝘄 𝗱𝗻𝗶𝘂 𝟭𝟮 𝗴𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿𝗼𝗸𝘂 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟱:𝟬𝟬 𝘄 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗰𝗲 𝗣𝗲𝗱𝗮𝗴𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝘄 𝗥𝗮𝗱𝗼𝗺𝗶𝘂 𝗙𝗶𝗹𝗶𝗮 𝘄 𝗭𝘄𝗼𝗹𝗲𝗻𝗶𝘂 𝘂𝗹. 𝗞𝗼ściuszki 𝟯𝟵, 𝟮𝟲-𝟳𝟬𝟬 𝗭𝘄𝗼𝗹𝗲ń

Zgłoszenia na warsztaty prowadzi Biblioteka Pedagogiczna Filia w Zwoleniu.

Zgłoszenia telefoniczne 48 676 20 72 lub pocztą elektroniczną zwolen@bp.radom.pl będą przyjmowane do dnia 4 grudnia albo wyczerpania limitu miejsc.

Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy.